Hakkımızda

2004 yılında tekstil sektörüyle başlamış olduğu iş hayatını, Ocak 2017  ‘de , makine , maden , kimya , elektrik ,otomasyon ve inşaat alanlarında tasarım , AR-GE , projelendirme , uygulama , imalat , tesis tasarımı , malzeme tedarik ,bakım , montaj , demontaj  konularında hizmet vermek ve danışmanlık yapmak üzere yeniden planlamıştır...Alanında tecrübeli teknik ekiple donatılarak , üniversite destekli bir şirket , sanayi gelişimimize destek olmak amacıyla TESAKOM olarak Konya merkezli olarak kurulmuştur.

TESAKOM, detaylı mühendislik çalışmaları ve uygulamaları için gerekli teknik alt yapıya sahiptir.  İlgili alanlarda uzun yıllar sahada çalışmış teknik personellerle proje tasarım ve uygulama ekibi oluşturmuştur. Bu uygulama ekibini üniversite hocaları ile daha da güçlendirmiştir.

Bünyesinde yer alan alanlarında uzman ve deneyimli ekibiyle TESAKOM basınçlı tank/kap imalatı birimi ile bu alanda ihtiyaçlarınızı bilgi ve birikime dayalı mühendislik tecrübesiyle karşılamaya hazırdır.

Bir TESAKOM Markası olan aRd Basınçlı Tankları 0,5 bar’dan daha fazla etkili akışkan basıncına maruz kalan sabit ya da haraketli kabı veya depoları imal etmektedir.

aRd Basınçlı Tankları Teorik, Pratik ve Mühendislik bilgi, birikim ve esasları ile tasarlanmakta ve büyük bir titizlikte üretilmektedir. TS 1203 ve TS 13445 Standartlarına uygun üretim yapılmaktadır.

TOP